++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Declarații avere
         
  • Telefon: +40 213-146046 / +40 213-146045
  • office@tccfr.ro

Declarații de avere

Personal Propriu Telecomunicații CFR:

 
Nume și Prenume Anul Anul Anul Anul Anul Anul
Albu Ioan
2015 2016-1
2016-2
2017 2018 2019

2020-1
2020-2

Ardelean Dănuț - Marcel
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Balet Bogdan
---- ---- ---- ---- ---- 2020-1
2020-2
Barbu Mihai
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Bartha Attila
---- ---- 2017 2018 2019 2020
Berdut Cosmin
---- ---- ---- 2018 2019
Bărbieru Claudia
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Branea Tomas - Ştefan
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Breazu Mircea Sorin
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Brîndușe Petrișor
---- ---- ---- 2018 2019 2020
Borza Daniela
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Buda Gligor - Ioan
2015 2016 2017 ---- ----
Buzamăt Viorel
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Carp Cici
---- ---- 2017 2018 2019-1 2019-2 2020
Ceauşescu Eugenia
2015 ---- ---- ---- ----
Chelam Ghiulman
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Ciobănașu Constantina
---- ---- 2017 2018 2019 2020
Cornea Sorina Daiana
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Cosma Ioan Lucian
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Craciunescu Mihail
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Curta Gabriela
---- 2016 2017 2018 ----
Diculescu Mircea Sorin
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Dorobanţu Lelia - Mioara
2015 2016 2017 ---- ---- 2020
Dragomir Mihai - Liviu
2015-1
2015-2
2016 2017 ---- ----
Dumitrachi Sorin
2015 2016 2017 2018 2019 2020-1
2020-2
Dumitrescu F. Emilian
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Dumitriu Mirel - Ovidiu
2015 2016 2017 2018

2019-1 2019-2

2020
Ene Maria
2015 2016 2017 ---- ----
Florea Maria
2015 2016 2017 2018-1
2018-2
2019 2020
Foitos Mircea
        2019 2020
Gabor Daniel
---- ---- ---- 2018 2019 2020
Gheorghe Florian
2015-1
2015-2
2015-3
2016 2017-1
2017-2
---- ----
Ghilerdea Ion
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Guşu Gabriel
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Hajdu Laura
---- ---- ---- 2018 2019
Hosszu Andrass
2015 2016 ---- ---- ----
Iacob Georgică
2015 2016 2017 2018 ----
Iancu Gheorghe
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Ilie Dan
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Ilieş Bogdan
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Ioan Cristian
2015 ---- ---- ---- ----
Ioancă Nicuşor
2015 2016 2017 2018 2019 2020-1
2020-2
2020-3
Ion Anton - Cristian
2015 2016 2017 2018 2019 2020-1
2020-2
Ismail Genan
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Jescu Carmen
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Kalinca Anca
2015 2016 2017 2018 2019
Kulcsar Desideriu
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Linde Radu - Eugen
2015 ---- ---- ---- ----
Macavei Gheorghe - Ioan
2015-1
2015-2
---- ---- ---- ----
Mateiță Constantin
2015 2016 2017-1
2017-2
---- ---- 2020
Marin Lucian-Daniel
2015-1
2015-2
2015-3
2015-4
2016-1
2016-2
2017 2018 2019 2020
Metter Josef
---- ---- 2017 2018 2019
Mircea Eugen
2015 ---- ---- ---- ----
Moga Mihai
2015 2016-1
2016-2
---- ---- ----
Morun Marius
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Mult Csaba
---- 2016 2017 2018-1
2018-2
----
Muraru Cezar - Teodor
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Mureşan Alexandru
2015-1
2015-2
2016 2017 2018 2019-1 2019-2 2020-1
2020-2
Murgoci Tomina
      2019 2020-1
2020-2
Nae Vasile - Viorel
2015-1
2015-2
2016 2017 2018 2019-1 2019-2
Neagu Dănuţ - Ioan
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Niţă Nicolae
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Orbai Dorel
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Pană Gheorghe
2015 2016 2017 2018 2019 2020-1
2020-2
Pana Ștefania
---- ---- 2017 2018 2019 2020
Părău Georgeta Nicoleta
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Pităroiu Marin
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Pîrlac Teodor
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Pîslaru Gheorghe
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Pop Iuliana-Adriana
---- ---- ---- ---- ---- 2020-1
2020-2
Popa Andrian
2015 ---- ---- ---- ----
Popescu Mihai
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Popescu Vasile
---- 2016-1
2016-2
---- ---- ----
Poputa Laura - Mihaela
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Posa Ramona
        2019 2020
Purcareanu Petrisor
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Răceanu Silvia - Raluca
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Rebegilă Florian
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Rob Flore
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Sandu Cosmin
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Sas - Mireşan Vasile
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Săbăilă Gheorghe
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Seușan Radu
2015 2016 2017 2018 2019 2020-1
2020-2
Silișteanu Petru
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Simion Oana
---- ---- ---- 2018 2019 2020
Stanciu Emilian
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Stanciu Denisa
---- ---- ---- ---- ---- 2020-1
2020-2
Stavăr Ioan
---- 2016 2017 2018 2019 2020
Şipoş Mihaela
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Tamas Dumitru - Octavian
2015 2016 2017 2018 ----
Tănase Maria
2015 ---- ---- ---- ----
Timbuș Cosmin
2015-1
2015-2
2016 2017 2018-1
2018-2
2018-3
2019 2020-1
2020-2
Toader Carmen - Elena
2015 2016 2017-1
2017-2
2017-3
2018 2019 2020
Tudor Ilie
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Tudor Pericle
---- ---- ---- 2018 2019 2020
Tăpoca Luminița
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Ţînţăreanu Cosmina - Adriana
2015 2016 2017 2018 2019 2020-1
2020-2
Untu Vasile
---- ---- ---- ---- 2019 2020
Vîlcu Cristi
2015 ---- ---- ---- ----
Visan Ionica
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Voicu Nicolae
2015 ---- ---- ---- ----
Zaman Liviu
2015-1
2015-2
2015-3
2016 2017 2018 2019 2020-1
2020-2
Zancu Mărioara
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Zămurcă Dumitru
2015 2016 2017 2018 2019 2020
 

Membri ai Consiliului de Administrație - Telecomunicații CFR:

 
Nume și Prenume Anul Anul Anul Anul Anul Anul
Bratu Georgeta
---- ---- ---- 2018 2019
Biban Mircea Florin
---- ---- ---- ---- 2019
Capatina Natalia
---- ---- ---- ---- 2019
Cernov Radu - Stefan
2015-1
2015-2
---- ---- ---- ----
Cornea Mircea-Adrian
2015 ---- ---- ---- ----
Cornila Anișoara
2015 2016-1
2016-2
---- ---- ----
Costescu Marian
---- ---- ---- ---- ---- 2020
Danilescu Dorina
---- ---- ---- 2018-1
2018-2
----
Dionisie Mihai
---- 2016 2017 ---- ----
Dumitriu Florin
---- ---- ---- ---- ----

2020-1
2020-2

Gavrilă Georgeta
---- ---- ---- 2018-1
2018-2
2018-3
2019-1
Ghica Mariana - Carmen
---- ---- ---- ---- 2019
Gheorghe Madalina
2015 2016-1
2016-2
2017 2018 ----
Iurcu Lavinia
---- 2016 2017-1
2017-2
---- ----
Minea Ionel
---- ---- ---- 2018 ---- 2020
Moșteanu Liviu Ionut
---- 2016-1
2016-2
---- ---- ----
Neacșa Petre
---- ---- ---- 2018-1
2018-2
----
Niculescu Magdalena
---- ---- ---- ---- ---- 2020-1
2020-2
Olteanu Adrian
---- 2016 2017 2018 ----
Petrașcu Elena
---- ---- ---- 2018-1
2018-2
2019-1
2019-2
Pop Carmen Mihaela
2015 2016 2017 2018 2019 2020
Popa Maria Larisa
---- ---- 2017-1
2017-2
---- ----
Popescu Gheorghe - Decebal
2015 ---- ---- ---- ----
Sandu Stelian
2015 2016-1
2016-2
---- ---- ----
Stroe Radu
---- ---- 2017-1
2017-2
2017-3
---- ----
Tămâian Mihai
---- 2016-1
2016-2
---- ---- ----
Titea Dragoş-Virgil
---- ---- ---- 2018-1
2018-2
2019 2020
Țîra Ioana
---- ---- ---- 2018-1
2018-2
2019 2020
Vlădan Laurentiu
---- ---- ---- ---- ---- 2020-1
2020-2
Voicu Ion
---- ---- ---- ---- 2019
Vușcan George Dan
2015 2016 ---- ---- ----